fbpx
Odbierz darmowy trening
TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Rafał Szymbara

Rafał Szymbara

 

Trener medyczny w naszym teamie oraz fizjoterapeta.

Cześć!

 

Pozwólcie, że się przedstawię.

 

Nazywam się Rafał Szymbara i jestem licencjonowanym fizjoterapeutą i trenerem personalnym.

 

Moja misja to pomoc ludziom w przywróceniu sprawności, poprawieniu stanu funkcjonalnego i osiągnięciu zamierzonego celu. Do terapii jak i treningu zawsze podchodzę całościowo skupiając się na mocnych stronach, ale przede wszystkim elementach wymagających szczególnej poprawy po to, by w pełni rozwinąć i wykorzystać potencjał naszego ciała.

Zdecydowana większość mojego dotychczasowego życia była poświęcona sportowi. Od najmłodszych lat byłem czynnym zawodnikiem narciarstwa biegowego i tak z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej uczyłem się i doświadczałem aktywności fizycznej związanej z wyczynowym uprawianiem sportu. Kończąc szkołę mistrzostwa sportowego w Zakopanem stwierdziłem, że chcę zgłębiać wiedzę na temat treningu, ruchu i wszelakiej aktywności fizycznej.

 

Ukończyłem studia fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim, podczas których miałem dużo zajęć z przygotowania motorycznego, treningu plyometrycznego oraz treningu proprioceptywnego. Dodatkowo wiedza nabyta z anatomii, fizjologii i biomechaniki ludzkiego ciała pozwala mi na prawidłowe i odpowiednio ukierunkowane dostosowanie treningu do danego przypadku.

 

Lubię pracę z ludźmi – wspólne przełamywanie barier, ociąganie zamierzonych celów i wyznaczanie nowych.
To wszystko ukierunkowało mnie i spowodowało, że wybrałem drogę fizjoterapii, a teraz serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnej wędrówki.