Odbierz darmowy trening

O mnie

Nazywam się Klaudia Zając i jestem trenerem personalnym, od ponad 3 lat pomagam w zmianie trybu życia, osiąganiu celów zdrowotnych i sylwetkowych. Ukończyłam szereg szkoleń żeby móc lepiej Ci pomóc, między innymi z zakresu:

  • – treningu siłowego,
  • – treningu medycznego,
  • – treningu funkcjonalnego,
  • – przygotowania motorycznego u Michała Tkacza,
  • – kettlebells,
  • – trójboju siłowego pod okiem Barbell Brothers,
  • – powrotu do formy po ciąży u Marysi Maj,
  • – treningu przed i w czasie ciąży u Caroline Nowakowski,
  • – wiele szkoleń z zakresu dietetyki i żywienia w sporcie oraz przy różnych schorzeniach.

Szkole się także w temacie psychologii, wpływu naszego myślenia i przekonań na nasze efekty. Wszystko po to żeby lepiej rozumieć moich podpieczonych i móc skutecznie im pomagać.

Wyróżnia mnie na pewno atmosfera treningu, pozytywna energia to mój atut a Ty dzięki temu wychodzisz z treningu naładowany dobrymi emocjami. Dla mnie na treningu to Ty jesteś ważny. Treningi są szyte na miarę Twoich możliwości i potrzeb, także nie musisz się martwić, że będzie za ciężko, jeżeli dopiero zaczynasz – przeprowadzę Cię krok po kroku żebyś uniknął niepotrzebnych rozczarowań. Zrealizujemy Twoje cele ze spokojną głową i w dobrej atmosferze. Jeżeli potrzebujesz się przygotować do zawodów, lub masz konkretne cele sylwetkowe, wprowadzimy takie rozwiązania, które przy Twoim trybie życia pozwolą Ci na ich realizację. Schematy możemy schować do worka. Ty jesteś osobną historią i dla Ciebie niekoniecznie musi zadziałać trening koleżanki czy dieta męża.

Jedną z rzeczy z których się specjalizuje jest utrata tkanki tłuszczowej. Proste zasady i obalanie mitów mogą szybko przynieść rezultaty. Lubię proces modelowania sylwetki zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Cieszy mnie bardzo perspektywa rozbudowy sylwetki i poprawy proporcji ciała. To jest jedna z rzeczy które naprawdę lubię, czyli Twoje efekty. Nowa osoba, nowa historia i wyzwanie jak moge Tobie pomóc, żebyś osiągnął wyznaczony cel. Efektem ubocznym treningów jest pozbycie się w większości przypadków bólów kręgosłupa, kolan oraz redukcja stresu i napięcia w ciele

two people training

Ruch traktuje jako całość i staram się pomagać moim ludziom usprawnić ich ciała oraz przy okazji osiągać ich wymarzone cele. Jestem tu dla Ciebie i chce Ci pokazać jak można się bawić aktywnością i przy tym mieć efekty. Zostałam trenerem na pewno dlatego, że uwielbiam aktywność fizyczną i pomogła mi ona przejść przez wiele etapów w moim życiu, które nie zawsze były łatwe. Drugim aspektem jest to, że uwielbiam prace z ludźmi. To jak się zmieniają, to jak szukamy drogi do ich zmiany i jak po drodze znajdujemy inne cele – to jest niesamowite. Cieszę się, że mogę być Waszym towarzyszem w tej podroży.

Poza siłownią jestem pasjonatką psychologii i psychiatrii oraz filozofii, co pomaga mi w zrozumieniu moich podopiecznych. Uwielbiam też chodzić do kina i tańczyć w domowym zaciszu. Joga to moja kiełkująca pasja, a rower na zawsze zagościł w moim sercu. <3
Mam jeszcze dużo do zrobienia w tej branży, także obserwuj bacznie, bo nie raz Cię zaskoczę, dam wiedzę, motywacje i pomogę jak będzie trzeba.
Rozgość się!

Skontaktuj się ze mną!

everybodyhappy.pl@gmail.com

+48 574 629 771

Ul. Ułanów 78
31-455 Kraków