fbpx
Odbierz darmowy trening
Cookies

🍪

Na naszej stronie korzystamy z ciasteczek, ale nie bój się, wszystkie spalisz na naszym treningu!

Kamil Warchoł

Trener personalny

Trener personalny specjalizujący się w treningu kształtującym sylwetkę oraz treningu motorycznym

 

Nazywam się Kamil, jestem trenerem medycznym oraz studentem 4 roku fizjoterapii na Krakowskim AWFie. Moją pasją ostatnimi czasy jest zaszczepianie wśród podopiecznych świadomości zbawiennego wpływu aktywności fizycznej na zdrowie. Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i treningu zgłębiam na szkoleniach prowadzonych przez ludzi którzy są w ścisłej czołówce w swojej branży w tym kraju jak np. Artur Mohr czy Paweł Łydek, ponieważ jeśli się uczyć, to od najlepszych!

 

Jeśli spotkamy się na treningu, pokażę Ci, że poprawa Twojej sylwetki i zadbanie o zdrowie jest prostsze niż myślisz. Bez wielkich rewolucji małymi krokami i systematycznością dojdziemy do pożądanych przez Ciebie rezultatów.

Na początku naszej współpracy określimy bardzo precyzyjnie Twoje cele, nakład czasu jaki będzie potrzebny, oraz ustalimy plan, który będziemy skrupulatnie wypełniać.

Osobiście najłatwiej przychodzi mi współpraca z osobami które wracają do ćwiczeń po dłuższej lub krótszej przerwie, spowodowanej kontuzją lub zdarzeniem losowym które skutecznie przesunęło trenowanie i dbanie o zdrowie na dalszy plan.

 

Napisz i zacznijmy działać !

 

Główne szkolenia które ukończyłem to :

Trener medyczny

Masaż tkanek głębokich

Kinezyterapia w praktyce

Nowoczesna rehabilitacja ortopedyczna stawu kolanowego