fbpx
Odbierz trening za pół ceny
Cookies

🍪

Na naszej stronie korzystamy z ciasteczek, ale nie bój się, wszystkie spalisz na naszym treningu!

Metamorfozy

Anna, 27 lat

-5kg

Kasia, 31lat

-4kg

Michał, 35lat

-5kg

Klaudia, 23 lata

-8kg

Sergio, 28 lat

-4kg

„Klaudia – w przeciwieństwie do wielu fitnessowych celebrytek – ma w sobie ten rodzaj niewymuszonego entuzjazmu, który sprawia, że nawet najbardziej leniwa buła przekona się do ćwiczeń. Nie mówię, że je polubi – co to, to absolutnie nie, bez przesady! Potrafi natomiast skutecznie zmotywować, a trening prowadzi tak, że godzina mija jak szybkie spotkanie z koleżanką przy kawie. Jest miło i fajnie, ale nie bez wysiłku – praca z Klaudią faktycznie daje efekty!”

Ania

Klaudia is one of the best trainers I have had. Her attention to details, the way she structures the workout, the way she plans the schedule, all fits with what I wanted. I can say that training with her brought me one of the best results that I have had. From fat burn, to muscle mass, to flexibility, to general health and movement, all dramatically improved. Highly recommended.

Itamar

Klaudia was the first trainer with whom I achive to stay constant for more than 1 year training and learned to really enjoy workout. I recommend her not only for the results but for how she treats you, really kind and energic person. She not only cares about your measurements or weights but about your daily mood and aspirations. She is empathetic and always keeps you positive and motivated ✨

Estefania

Jestem osobą, która do niedawna brzydziła się aktywnością fizyczną Klaudia sprawiła, że na treningi przychodzę z radością! Klaudia jest trenerką, która sprawi, że aktywność fizyczna będzie dla Ciebie przyjemnością a trening okazją do spotkania z mega pozytywną osobą, z którą można o wszystkim pogadać i nawet nie wiesz kiedy przeleciała godzina. Najbardziej cenię sobie to, że treningi odbywają się w luźnej atmosferze, bez napinki i stresu, a plan treningu dostosowany do możliwości podopiecznego. Bardzo polecam!

Joanna

Trenuje z Panią Klaudia już rok, mimo że jestem najbardziej leniwym człowiekiem świata. Pani Klaudia posiada znakomite przygotowanie merytoryczne, a co najważniejsze potrafi słuchać i na bieżąco wyjaśnia wszystkie kwestie związane z treningiem i ćwiczeniami. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Pod względem fizycznym i mentalnym czuję się znakomicie. Treningi z Panią Klaudia to najlepsza inwestycja, dlatego polecam wszystkim.

Sebastian

Skontaktuj się ze mną!

kontakt@everybodyhappy.pl

+48 455 501 425

Ul. Kocmyrzowska 1B
31-831 Kraków

Ul. Rżącka 43
30-687 Kraków


    studio Nowa Hutastudio Podgórze Duchackie