fbpx
Odbierz darmowy trening
Cookies

🍪

Na naszej stronie korzystamy z ciasteczek, ale nie bój się, wszystkie spalisz na naszym treningu!

Klaudia Zając

Klaudia Zając

 

Trenerka personalna

Cześć!

 

Nazywam się Klaudia Zając i jestem trenerem personalnym, od ponad 5 lat pomagam w zmianie trybu życia, osiąganiu celów zdrowotnych i sylwetkowych.

 

Ukończyłam szereg szkoleń żeby móc lepiej Ci pomóc.

Wyróżnia mnie na pewno atmosfera treningu, pozytywna energia to mój atut a Ty dzięki temu wychodzisz z treningu naładowany dobrymi emocjami. Dla mnie na treningu to Ty jesteś ważny. Treningi są szyte na miarę Twoich możliwości i potrzeb, także nie musisz się martwić, że będzie za ciężko, jeżeli dopiero zaczynasz – przeprowadzę Cię krok po kroku żebyś uniknął niepotrzebnych rozczarowań.

 

Zrealizujemy Twoje cele ze spokojną głową i w dobrej atmosferze. Jeżeli potrzebujesz się przygotować do zawodów, lub masz konkretne cele sylwetkowe, wprowadzimy takie rozwiązania, które przy Twoim trybie życia pozwolą Ci na ich realizację. Schematy możemy schować do worka. Ty jesteś osobną historią i dla Ciebie niekoniecznie musi zadziałać trening koleżanki czy dieta męża.

 

Jedną z rzeczy z których się specjalizuje jest utrata tkanki tłuszczowej. Proste zasady i obalanie mitów mogą szybko przynieść rezultaty. Lubię proces modelowania sylwetki zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Cieszy mnie bardzo perspektywa rozbudowy sylwetki i poprawy proporcji ciała. To jest jedna z rzeczy które naprawdę lubię, czyli Twoje efekty. Nowa osoba, nowa historia i wyzwanie jak moge Tobie pomóc, żebyś osiągnął wyznaczony cel. Efektem ubocznym treningów jest pozbycie się w większości przypadków bólów kręgosłupa, kolan oraz redukcja stresu i napięcia w ciele.