fbpx
Odbierz trening za pół ceny
Cookies

🍪

Na naszej stronie korzystamy z ciasteczek, ale nie bój się, wszystkie spalisz na naszym treningu!

Klaudia Zając

trenerka personalna

Cześć!

 

Nazywam się Klaudia Zając i jestem trenerem personalnym. Od ponad 5 lat pomagam w zmianie trybu życia, osiąganiu celów zdrowotnych i sylwetkowych.

 

Ukończyłam szereg szkoleń żeby móc lepiej Ci pomóc.

 

Co mnie wyróżnia? Na pewno atmosfera jaką tworzę na treningu! Pozytywna energia to mój atut, a Ty dzięki temu, wychodzisz z treningu naładowany dobrymi emocjami. Dla mnie, na treningu to Ty jesteś ważny. Treningi są szyte na miarę Twoich możliwości i potrzeb, także nie musisz się martwić, że będzie za ciężko, jeżeli dopiero zaczynasz – przeprowadzę Cię krok po kroku żebyś uniknął niepotrzebnych rozczarowań.

 

Zrealizujemy Twoje cele ze spokojną głową i w dobrej atmosferze. Jeżeli potrzebujesz przygotować się do zawodów, lub masz konkretne cele sylwetkowe, wprowadzimy takie rozwiązania, które przy Twoim trybie życia, pozwolą Ci na ich realizację. Schematy możemy schować do worka. Ty jesteś osobną historią i dla Ciebie niekoniecznie musi zadziałać trening koleżanki czy dieta męża.

 

Jedną z rzeczy, w których się specjalizuje jest utrata tkanki tłuszczowej. Proste zasady i obalanie mitów mogą szybko przynieść rezultaty. Lubię proces modelowania sylwetki zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Bardzo mnie cieszy perspektywa rozbudowy sylwetki i poprawy proporcji ciała. To jest jedna z rzeczy, które naprawdę lubię: Twoje efekty. Nowa osoba, nowa historia i nowe wyzwanie- jak moge Ci pomóc, żebyś osiągnął wyznaczony cel. Efektem ubocznym treningów jest pozbycie się w większości przypadków bólów kręgosłupa, kolan oraz redukcja stresu i napięcia w ciele.