fbpx
Odbierz trening za pół ceny
Cookies

🍪

Na naszej stronie korzystamy z ciasteczek, ale nie bój się, wszystkie spalisz na naszym treningu!

Studio Podgórze Duchackie

Julia Wołek

Trenerka personalna

Cześć! Jestem Julia, entuzjastka sportu i przyszła fizjoterapeutka, która właśnie zbliża się do mety studiów. Moją codzienną dawkę endorfin czerpię z treningów siłowych, biegania, szaleńczych przejażdżek rowerowych i wędrówek po górach. Moim celem jest nie tylko zapewnienie Ci trwałej i wszechstronnej sprawności, ale także sprawienie, że trening stanie się Twoją ulubioną ucieczką od szarej rzeczywistości. Jako przyszła fizjoterapeutka, moją misją jest zapewnić Ci kompleksową opiekę nad Twoim ciałem, tak abyś mógł/mogła osiągnąć swoje cele bez zbędnych bólu i kontuzji, bo przecież na drodze do lepszej formy nie ma miejsca na przeszkody!

Poznajmy się lepiej!

Kinga Sędzik

Trenerka personalna

Cześć! Jestem Kinga – fizjoterapeutka, trenerka personalna oraz specjalistka w przygotowaniu motorycznym. Moją pasją jest pomaganie ludziom pozbyć się codziennych bólów, odzyskać formę, pokonać kontuzje i osiągnąć swoje cele treningowe.
Na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę, więc zapewnię Ci kompleksowe i bezpieczne wsparcie na każdym etapie Twojej drogi do lepszego zdrowia i sprawności fizycznej. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, która będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i celów – zapraszam do współpracy!

Poznajmy się lepiej!

Mikołaj Jankiewicz

Trener personalny

Hej! Jestem Mikołaj, twój nowy przewodnik w drodze do lepszej formy! Jako trener personalny, nie tylko pomagam ludziom budować swoją kondycję i wymarzoną sylwetkę, ale także chętnie dzielę się poradami z zakresu żywienia. Studiuję fizjoterapię, więc mogę zapewnić kompleksową opiekę nad twoim ciałem. Poza tym, sport to moja pasja na każdym kroku, a dietetyka to dla mnie nie tajemnica, ale czysta przyjemność eksploracji. Gotowy/ gotowa zacząć tę przygodę?

Poznajmy się lepiej!

Gosia Podobińska

Trenerka personalna oraz fizjoterapeutka uroginekologiczna

Mam na imię Gosia.
Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną, trenerką personalną oraz instruktorką metody Pilates. Pracuję z kobietami w każdym wieku, które chcą zadbać o swoje ciało i umysł. Specjalizuję się w prowadzeniu treningów dla kobiet w ciąży i po porodzie, oraz treningu funkcjonalnym.
Zadbam o dobór odpowiednich dla Ciebie ćwiczeń w czasie ciąży, pomogę Ci przygotować się do porodu oraz wrócić do pełnej sprawności po nim.
Podczas ćwiczeń zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do osoby ćwiczącej. Staram się promować zdrowy styl życia wśród kobiet oraz przekazywać im wszelkie wskazówki dotyczące nawyków profilaktycznych, dzięki którym unikną wielu problemów natury uroginekologicznej w przyszłości.

Poznajmy się lepiej!

Sabina Radwańska

Trenerka oraz fizjoterapeutka w trakcie studiów

Poznajmy się lepiej!

Skontaktuj się ze mną!

kontakt@everybodyhappy.pl

Ul. Kocmyrzowska 1B
31-831 Kraków

Ul. Rżącka 43
30-687 Kraków


    studio Kocmyrzowskastudio Rżącka