fbpx
Odbierz darmowy trening
Cookies

🍪

Na naszej stronie korzystamy z ciasteczek, ale nie bój się, wszystkie spalisz na naszym treningu!

Blog nowy

 • Zagubieni między hantlami…
  …czyli dlaczego warto pracować z trenerem personalnym.   Dbanie o swoją sylwetkę oraz szeroko pojęte zdrowie fizyczne staje się coraz bardziej popularne. Przesłanie: ,,W zdrowym ciele zdrowy duch” pnie się po szczeblach hierarchii naszych wartości. Postanowienia noworoczne, które są wzmacniane zbliżającą się wiosną, niezawodnie napędzają zainteresowanie siłownią lub inną aktywnością fizyczną. Pierwsze cieplejsze dni dodają
 • Zimno jako lekarstwo?
  Jak zimno wpływa na nasz organizm? Potwierdzono naukowo, że przebywanie w niskich temperaturach zwiększa produkcje białych krwinek (leukocytów). Są one odpowiedzialne za ochronę organizmu przed czynnikami chorobotwórczymi czyli dbają o wzrost naszej odporności.
 • Wyroluj swój ból!
  Jeśli dokuczają Ci bóle napięciowe, masz siedzącą pracę, jesteś narażony na stres lub chcesz poprawić swoją mobilność to rolowanie jest właśnie dla Ciebie!
 • KRĘGOSŁUP BOLI? ZADBAJ O NIEGO! PROSTE WSKAZÓWKI JAK TO ZROBIĆ
  Dzięki poprawnemu, świadomemu oddechowi, oraz kilku prostym ćwiczeniom możemy zniwelować ból kręgosłupa w znacznym stopniu.
 • Schudnąć łatwo i przyjemnie? Oto jak tego dokonać!
  Po pierwsze raz na zawsze rozprawmy się z mitem, że można schudnąć z danej partii jak np. brzuch robiąc brzuszki czy nogi biegając czy robiąc przysiady. Niestety choćby skały umiały mówić to nie przeskoczymy genetyki oraz tego, że chudniemy od deficytu kalorycznego.